Menü


WIPER SOL

Konsantre Su Bazlı Yağ Çözücü

 

 

 

WIPER SOL HANGİ AMAÇLA GELİŞTİRİLDİ?

WIPER SOL çok amaçlı, güçlü bir yağ çözücüdür. Katranlaşmış yağ/gres dahil tüm inatçı kir ve lekeleri hatta cila ve wax tabakalarını metal, beton, plastik, vinil ve ahşap yüzeylerden temizler.

 

WIPER SOL’ÜN EN ÖNEMLİ ÖZELLİĞİ NEDİR?

WIPER SOL hem sıcak hem de soğuk su ile seyreltilerek kullanılır, yağ ve kirlere derinlemesine nüfuz ederek parçalayarak temizler. Fosfat içermez.

 

BU ÜRÜNÜN ÖZELLİKLERİ ve KULLANICIYA SAĞLADIĞI YARARLAR:

 Çok amaçlıdır. Katran haline gelmiş yağ dahil her türlü kir ve lekelerin uzaklaştırılmasında kullanılır. Cila ve waxı da çözer.

 Geniş kullanım alanlıdır. Gemilerin genel güverte ve sintine temizliği dahil her türlü makine ve zemin temizliğinde idealdir.

 Yanmaz, %100 ateşe dayanıklıdır. Benzin veya klorlu solvent içermez. Emniyetle kullanılır.

 Fosfat içermez. Biyolojik olarak parçalanabilir. Çevre dostudur.

 Ekonomiktir. 1/20 oranına kadar su ile seyreltilir.

 Yağ ve kirleri parçalayarak çözer ve yüzeye çıkartır. Durulanması kolaydır.

 

KULLANILDIĞI YERLER:

 Teçhizat, zemin, duvar, soğutucu hazneleri, sintine, ızgaralar, fırın ve tavalar, havalandırma ünitelerinin temizliğinde

 Tamirhaneler, atölyeler, gıda işletme ve pişirme üniteleri, mezbahalar, matbaalar, gemicilik sektörü, okullar ve her türlü sanayi sektöründe

 

BU ÜRÜN NASIL KULLANILIR?

WIPER SOL daldırma, fırçalama, püskürtme veya silme yöntemiyle uygulanır. Kirin yoğunluğuna göre 1/5 ila 1/20 oranında su ile seyreltilir. Eğer WIPER SOL’ ü konsantre veya az seyreltilmiş olarak uygularsanız yüzeyde kurumasına meydan vermeden durulamak gerekir.

DİKKAT: Cam ve eloksallı alüminyum üzerinde kullanmayınız. Leke bırakabilir.

 

 

© Copyright 2013 Aras Kimya A.Ş